Zespół Szkolno-Przedszkolny w Świerczowie

Kalendarium

Wtorek, 2023-06-06

Imieniny: Laury, Laurentego

Przedszkole w Świerczowie

Bal karnawałowy 2022

   

22 lutego odbył się bal karnawałowy dla dzieci przedszkolnych. Od samego rana dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż zwykle, zamieniła się w prawdziwą salę balową. Udekorowana kolorowymi balonami, łańcuchami, błyszczącymi...

Cykl zajęć o dinozaurach.

W naszym przedszkolu odbył się także cykl zajęć o dinozaurach, a każda z grup miała okazję brać udział w bardzo ciekawych zajęciach : były opowieści o dinozaurach, prace plastyczne, zabawy związane z dinozaurami jak również dzieci dowiedziały się czym zajmuje się archeolog.

Zabawy z robotami.

16 lutego nasze przedszkolaczki udział w ciekawych warsztatach rozwijających zdolność logicznego myślenia i kodowania, zorganizowanych w ramach programu edukacyjnego pod nazwą „Akademia Programistów”. Uczestnicy sterowali małym robotem edukacyjnym Photonem. Jest to interaktywny...

Rekrutacja do przedszkola

Informujemy, że od 01.03.2022 do 31.03. trwa rekrutacja do przedszkola. Poniżej zamieszczone są linki do dokumentów potrzebnych do złożenia.

 

 

"Aniołkowe granie" - 2022

Dnia 17 stycznia w Zespole Szkolno-Przedszkolnym odbył się finał "Aniołkowego Grania", na który zostali zaproszeni : Pani Monika, która prowadzi Pogotowie Opiekuńcze wraz ze "swoimi" dziećmi i nianią, Pani Wójt Barbara Bednarz oraz rodzice. Po przywitaniu gości przez panią dyrektor...

Grupa żabek w świątecznym nastroju

Grupa żabek w świątecznym nastroju pdczas ubierania choinki i sesji zdjęciowej.

 
 

Spotkanie z pielęgniarką.

3 grudnia 2021r.  w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z Panią pielęgniarką. Spotkanie było bardzo pouczające dla małych słuchaczy.

Dzieciom przedstawiona została prezentacja multimedialna, na temat podstawowych zasad higieny ciała i dbania o zdrowie.

Przedszkolaki...

Zabawy na śniegu- Biedronki

Sypnęło śniegiem więc trzeba korzystać z uroków aury. "Biedronki" ubrane w zimowe stroje wyszły na podwórko aby skorzystać z możliwości zabawy na śniegu. Radości było co niemiara.

 

Dokarmianie ptaków w grupie Biedronek

Grupa Biedronek wraz z wychowawczynią panią Jonanną Katra dbają o przylatujące ptaki. Z wielkim zaangażowaniem wypełniają ustawiony do tego celu karmnik. Pamiętają również o głównych zasadach dokarmiania.