Zespół Szkolno-Przedszkolny w Świerczowie

Kalendarium

Piątek, 2022-12-09

Imieniny: Anety, Leokadii

Plan lekcji dla klasy trzeciej 2022/2023

Poniedziałek
Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1. 8.25-9.10 język angielski pani Agnieszka Idasiak 21
2. 9.15-10.00 edukacja wczesnoszkolna pani Agnieszka Gońda 21
3. 10.10-10.55 edukacja wczesnoszkolna pani Agnieszka Gońda 21
4. 11.00-11.45 język niemiecki - j.m.n. pani Barbara Grabowska 21
5. 12.05-12.50 zajęcia świetlicowe pani Ewelina Grzybek
6. 12.55-13.40 zajęcia świetlicowe/terapia logopedyczna pani Ewelina Grzybek/pani Krystyna Żurkowska
Wtorek
Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1. 8.25-9.10 edukacja wczesnoszkolna pani Agnieszka Gońda 21
2. 9.15-10.00 edukacja wczesnoszkolna pani Agnieszka Gońda 21
3. 10.10-10.55 edukacja wczesnoszkolna pani Agnieszka Gońda 21
4. 11.00-11.45 edukacja wczesnoszkolna pani Agnieszka Gońda 21
5. 12.05-12.50 język angielski pani Agnieszka Idasiak 21
6. 12.55-13.40 religia pani Ewa Ostrowska - Prokop 21
7. 13.45-14.30 zajęcia Świetlicowe pani Ewelina Grzybek
Środa
Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1. 8.25-9.10 edukacja wczesnoszkolna pani Agnieszka Gońda 21
2. 9.15-10.00 edukacja wczesnoszkolna pani Agnieszka Gońda 21
3. 10.10-10.55 edukacja wczesnoszkolna pani Agnieszka Gońda 21
4. 11.00-11.45 edukacja wczesnoszkolna pani Agnieszka Gońda 21
5. 12.05-12.50 religia pani Ewa Ostrowska-Prokop 21
6. 12.55-13.40 zajęcia świetlicowe pani Ewelina Grzybek
Czwartek
Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1. 8.25-9.10 edukacja wczesnoszkolna pani Barbara Grabowska 21
2. 9.15-10.00 edukacja wczesnoszkolna pani Ewa Ostrowska-Prokop 21
3. 10.10-10.55 edukacja wczesnoszkolna pani Ewa Ostrowska-Prokop 21
4. 11.00-11.45 edukacja wczesnoszkolna pani Agata Sowa 21
5. 12.05-12.50 język niemiecki - z.r. pani Agata Sowa 21
6. 12.55-13.40 gim. korekcyjna / zajęcia świetlicowe pan Seweryn Cichecki / pani Ewelina Grzybek
Piątek
Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1. 8.25-9.10 edukacja wczesnoszkolna pani Agnieszka Gońda 21
2. 9.15-10.00 edukacja wczesnoszkolna pani Agnieszka Gońda 21
3. 10.10-10.55 edukacja wczesnoszkolna pani Agnieszka Gońda 21
4. 11.00-11.45 edukacja wczesnoszkolna pani Agnieszka Gońda 21
5. 12.05-12.50 zajęcia świetlicowe pani Ewelina Grzybek
6. 12.55-13.40 zajęcia świetlicowe pani Ewelina Grzybek