Zespół Szkolno-Przedszkolny w Świerczowie

Kalendarium

Piątek, 2022-12-09

Imieniny: Anety, Leokadii

Plan lekcji dla klasy czwartej 2022/2023

Poniedziałek
Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1. 8.25 – 9.10 matematyka pani Renata Boduch 23
2. 9.15 – 10.00 muzyka pani Renata Boduch 23
3. 10.10 – 10.55 plastyka pani Renata Boduch 23
4. 11.00 – 11.45 informatyka pani Renata Boduch 20
5. 12.55 – 13.40 religia pani Ewa Osttrowska-Prokop 23
6. 13.45 – 14.30 zajęcia świetlicowe/terapia logopedyczna pani Ewelina Grzybek/pani Krystyna Żurkowska
7. 14.35 – 15.20 zajęcia świetlicowe pani Ewelina Grzybek
Wtorek
Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1. 8.25 – 9.10 język polski pani Iwona Kobiela 23
2. 9.15 – 10.00 język polski pani Iwona Kobiela 23
3. 10.10 – 10.55 język angielski pani Agnieszka Idasiak 23
4. 11.00 – 11.45 historia pani Ewa Ostrowska - Prokop 23
5. 12.05 – 12.50 przyroda pani Dorota Przybylska 23
Środa
Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1. 8.25 – 9.10 język polski pani Iwona Kobiela 23
2. 9.15 – 10.00 wychowanie fizyczne pan Seweryn Cichecki h/b
3. 10.10 – 10.55 technika pan Seweryn Cichecki 23
4. 11.00 – 11.45 matematyka pani Renata Boduch 23
5. 12.05 – 12.50 język niemiecki - j.m.n. pani Barbara Grabowska 23
6. 12.55 – 13.40 religia pani Ewa Ostrowska-Prokop 23
7. 13.45 – 14.30 wychowanie do życia w rodzinie pani Ewa Ostrowska-Prokop 23
8. 14.35 – 15.20 zajęcia świetlicowe pani Ewelina Grzybek
Czwartek
Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1. 8.25 – 9.10 matematyka pani Renata Boduch 23
2. 9.15 – 10.00 język angielski pani Agnieszka Idasiak 23
3. 10.10 – 10.55 godzina z wychowawcą pani Barbara Grabowska 23
4. 11.00 – 11.45 wychowanie fizyczne pan Seweryn Cichecki h/b
5. 12.05 – 12.50 wychowanie fizyczne pan Seweryn Cichecki h/b
6. 12.55 – 13.40 język polski pani Iwona Kobiela 23
7. 13.45 – 14.30 zajęcia świetlicowe pani Ewelina Grzybek
8. 14.35 – 15.20 zajęcia świetlicowe pani Ewelina Grzybek
Piątek
Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1. 8.25 – 9.10 wychowanie fizyczne pan Seweryn Cichecki h/b
2. 9.15 – 10.00 język angielski pani Agnieszka Idasiak 23
3. 10.10 – 10.55 przyroda pani Dorota Przybylska 23
4. 11.00 – 11.45 matematyka pani Renata Boduch 23
5. 12.05 – 12.50 język polski pani Iwona Kobiela 23
6. 12.55 – 13.40 zdw- j. polski pani Iwona Kobiela 23
7. 13.45 – 14.30 zajęcia świetlicowe pani Ewelina Grzybek
8. 14.35 – 15.20 zajęcia świetlicowe pani Ewelina Grzybek