Na ten dzień czekały z niecierpliwością wszystkie dzieci. Oczekiwały na główną atrakcję- dmuchańce, ale były przygotowane również inne atrakcje. Między innymi: wata cukrowa, lody, owoce. Dużym powodzeniem cieszyło się puszczanie baniek mydlanych. Atrakcyjności dodawała dekoracja placu przedszkolnego oraz nagłośnienie. Wszystkim dzieciom dopisywał dobry humor i wesoły nastrój. Dzień ten na długo pozostanie w ich pamięci.
